Programmering

Deel dit:

Maandag

00.00-09.00 uur Nonstop muziek
09.00-12.00 uur Goedemorgen Krimpenerwaard
12.00-18.00 uur Nonstop muziek
18.00-20.00 uur U zij de glorie-Rinus van Buren
20.00-22.00 uur Daandag avond show-Daniel Koene
22.00-00.00 uur Greenheart Country-Hans van Dam

Dinsdag

00.00-09.00 uur Nonstop muziek
09.00-12.00 uur Goedemorgen Krimpenerwaard
12.00-14.00 uur De Musikantenstadl-Nees van Duuren
14.00-19.00 uur Nonstop muziek
19.00-20.00 uur Country music round up-Jan Evenhuis
20.00-00.00 uur Politiek in de waard

Woensdag

00.00-09.00 uur Nonstop muziek
09.00-12.00 uur Goedemorgen Krimpenerwaard
12.00-15.00 uur Nonstop muziek
15.00-17.00 uur Breek de week-Ingrid Tuinstra/Wim Scheelings
17.00-18.00 uur Nonstop muziek
18.00-20.00 uur Music Train-Gerald van der Stelt
20.00-21.00 uur Ronald op de radio-Ronald Hamaker
21.00-23.00 uur Cellies Avondshow-Celesta Spans/Erik Rietvelt
23.00-00.00 uur Nonstop muziek

Donderdag

00.00-09.00 uur Nonstop muziek
09.00-12.00 uur Goedemorgen Krimpenerwaard
12.00-19.00 uur Nonstop muziek
19.00-20.00 uur De speciale aanbieding-Andre Jonkheid
20.00-22.00 uur Gewoon Joost
22.00-00.00 uur Muziek carrousel-Rinus Wetzer/Ad Hordijk

Vrijdag

00.00-09.00 uur Nonstop muziek
09.00-12.00 uur Goedemorgen Krimpenerwaard
12.00-13.00 uur Nonstop muziek
13.00-15.00 uur Crossroads-Kees de Haan
15.00-17.00 uur Infoshow-Gert van den Berg
17.00-18.00 uur Roelof op de vrijdagmiddag-Roelof Etten/Noah Rook.
18.00-20.00 uur Traxx-Clemens Leunisse
20.00-22.00 uur De Youp & Mike Show-Youp de Feijter/Mike van Kooten
22.00-23.00 uur Hit & humor show-Hidde van Slooten
23.00-00.00 uur Time4Trance-Han Beukers

Zaterdag

00.00-08.00 uur Nonstop muziek
08.00-09.00 uur Wakker worden-Arian Vermeulen/Thijs Geurts
09.00-12.00 uur De Waard op de Kaart
12.00-14.00 uur Lunch en brunch expo-Dirk Molenaar
14.00-18.00 uur Krimpenerwaard Sport
18.00-20.00 uur Vrolijk Weekend-Wim van ’t Zuiden
20.00-22.00 uur Power Dance Hits-Hans de Jong
22.00-00.00 uur The Party Zone-Martijn de Jong

Zondag

00.00-09.00 uur Nonstop muziek
09.00-10.00 uur Rondom de kerken
10.00-11.00 uur Tijd voor Praise-Wim van de Water
11.00-12.00 uur DNA-Adrie Oudenes
12.00-13.00 uur Hitarchief-Meindert Both
13.00-17.00 uur Krimpenerwaard Sport
17.00-18.00 uur Nonstop muziek
18.00-19.00 uur De vroege zondagavondshow-Ronald Hamaker
19.00-20.00 uur Een momentje rust-Ingrid Tuinstra/Wim Scheelings
20.00-22.00 uur Jazz in de Polder-Arie Kooy en Roelof Etten
22.00-00.00 uur Radio Obscura-Erik Rietvelt

Beek Bouw
www.voorbrood.nl
error: Content is beschermd. Neem contact met ons op indien u gebruik wilt maken van onze content.